A+ A A-

Produkcja i jakość

                Firma „Profesjonal” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. została założona w 1992 roku. Zakład znajduje się w sercu Roztocza Środkowego. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w zamrażaniu , schładzaniu owoców i warzyw, tj. truskawek, malin, porzeczek czarnych i czerwonych, czarnego bzu, wiśni, śliwek,  jagód, borówek, aronii, rabarbaru, cebuli oraz mieszanek owocowych. W asortymencie posiadamy owoce i warzywa: kalibrowane i niekalibrowane, całe oraz krojone, różne rodzaje wiśni. Surowiec pozyskiwany jest od sprawdzonych dostawców z którymi mamy podpisane wieloletnie umowy skupowe, co gwarantuje właściwy nadzór nad stosowaniem środków ochrony roślin. W celu dalszej poprawy oferowanych produktów firma wprowadziła ISO 22000 oraz dalsze umaszynowienie zakładu.

                Dysponujemy nowoczesnym tunelem zamrażalniczym fluizacyjnym oraz najnowocześniejszym sorterem laserowym   firmy Best. Wszystkie maszyny i urządzenia są zbudowane zgodnie z wymogami sanitarnymi. Posiadamy dużą komorę „zerową” do przyjęcia surowca o pojemności 100 ton i powierzchnię składową dla zamrożonego towaru w postaci komory szokowej i czterech komór składowych o pojemności 6 tys. ton. Temperatura w komorach jest monitorowana w sposób ciągły.

                Celem poprawy jakości produktu firma „Profesjonal” rozbudowuje i unowocześnia park maszynowy. W tym celu w 2010 roku został zakupiony sorter laserowy firmy Best Helius 640, co zapewniło doskonałą jakość produkowanych przez nasz owoców i warzyw. Firma kładzie wielki nacisk na szkolenia i ciągłe podwyższanie wiedzy kadry pracowniczej co przekłada się na wysoką jakość oferowanego przez nas asortymentu.

                Technologia produkcji jest realizowana w dwóch etapach, tj. zamrażanie IQF w nowoczesnym tunelu fluizacyjnym, a następnie sortowanie i pakowanie. Przed zapakowaniem, wyrób gotowy sortowany jest na sorterze laserowym co pozawala wyeliminować ciała obce oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, następnie zostaje on przepuszczony przez metaldetektor w celu wykrycia metalu.

                Od 2003 roku firma ma wdrożony i certyfikowany system HACCP, który wraz z procedurami GHP i GMP jest stale monitorowany i rozwijany. Z tego też względu każde zamówienie towaru przez klienta traktowane jest indywidualnie, zgodnie z wymaganiami jakości i specyfikacji. Tak też oferujemy asortyment najwyższej jakości. Stale prowadzone inwestycje w rozbudowę powierzchni składowych, system jakości oraz nowy park maszynowy pozwolą sprostać najbardziej restrykcyjnym wymogom stawianym przez naszych klientów.

 

Wyszukiwarka

Google translate

Rzetelna Firma

Numer KRS : 0000159259, Kapitał podstawowy - 186 816,00.

Wszystkie prawa zastrzeżone - PW Profesjonal Sp. z o.o. w Adamowie