22-442 Adamów 8D/1 koło Zamościa
Skontaktuj się

O nas

Profesjonal

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
w produkcji mrożonek

„Profesjonal” SP. Z O.O. powstała w 1992 roku. Od początku swojej działalności firma specjalizuje się w zamrażaniu i przetwórstwie owoców i warzyw konwencjonalnych oraz ekologicznych.

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Adamowie k. Zamościa, w regionie geograficznym zwanym Roztocze, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością gleb, czystym i niezanieczyszczonym powietrzem (brak przemysłu ciężkiego), skąd pozyskujemy surowiec. Województwo lubelskie to jeden z największych i najbardziej znanych obszarów rolniczych w Polsce. To wszystko oznacza, że znajdujemy się w samym centrum największego w Polsce obszaru upraw malin i wiśni.

Przez te wszystkie lata działalności nawiązaliśmy długoterminowe relacje z naszymi dostawcami surowców. Nasza firma współpracuje wyłącznie z producentami dostarczającymi surowiec wysokiej jakości.

Głównym asortymentem produkcji są mrożone maliny, truskawki, wiśnie, porzeczki czarne i porzeczki czerwone. W naszej ofercie znajdują się także takie owoce i warzywa jak: czarny bez, agrest, rabarbar, aronia, jeżyna, borówka amerykańska, żurawina, papryka, dynia oraz mieszanki owocowe, produkowane według zapotrzebowania klienta.

Nasza roczna produkcja to ok. 8 000 ton mrożonych owoców i warzyw.

Od 2013 roku z sukcesami zajmujemy się produkcją i sprzedażą mrożonych owoców ekologicznych. Obecnie ilość produktów ekologicznych stanowi blisko 1/2 całkowitego wolumenu owoców produkowanych w Profesjonal.

Stale rozwijamy i wprowadzamy certyfikację GLOBAL GAP wśród naszych dostawców surowca.
Profesjonal angażuje się w produkcję i dostarczanie bezpiecznych i wysokiej jakości produktów owocowo-warzywnych IQF zgodnie z wymaganiami jakościowymi klientów i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby spełnić ten wymóg, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, infrastrukturę, dokonujemy przeglądu systemu jakości i ulepszamy procedury wewnętrzne.

Stosując sprawdzoną technologię, stale wspieraną nowoczesnymi maszynami (tunele zamrażalnicze, sortownik laserowy, sortownik optyczny, naważarka wielogłowicowa itp.) jesteśmy w stanie wyprodukować owoce o wyjątkowej jakości, spełniające wymagania stawiane przez klientów z całego świata.
​Profesjonal posiada szeroko sięgającą bazę klientów. Dostarczamy nasze produkty do wielu krajów UE, a także Azji, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki, Australii, Nowej Zelandii, Izraela.

Oferowana przez nas szeroka gama produktów obejmuje wszystkie obszary zastosowań: ciasta i desery, dżemy, marmolady, wsady owocowe do jogurtów, dodatki / nadzienie do pizzy, soki owocowe, przeciery i smoothie, liofilizaty a nawet same owoce.

Chętnie zapewniamy klientom kompleksową usługę przygotowania próbek produktu i ich dostarczenia, aby umożliwić testowanie i rozwój produktów.

Mamy świadomość, że wymagania każdego klienta mogą się znacznie różnić, dlatego w Profesjonal opracowano szereg rozwiązań, aby do każdego zamówienia podejść indywidualnie.

W tym celu rozwinęliśmy szeroką i zaufaną bazę dostawców surowców w celu spełnienia rygorystycznych parametrów jakościowych.

Dział produkcji, techniczny i kontroli jakości firmy Profesjonal dba o to, aby dostarczane składniki spełniały rygorystyczne parametry bezpieczeństwa, legalności i jakości żywności, a nasze długoterminowe relacje zarówno z producentami świeżych owoców i warzyw jak i producentami żywności, dostarczają ogrom wiedzy na wyciągnięcie ręki.

Zakład produkcyjny posiada pojemność magazynową powyżej 6 000 ton oraz dwa tunele zamrażalnicze o wydajności zamrażania 7 ton na godzinę.

Na poziomie zakładu stworzyliśmy i wdrożyliśmy udokumentowany system jakości zgodny ze globalnym standardem BRC i standardem żywności IFS.

Nasz zakład posiada również certyfikat koszerności i produkcji ekologicznej.

Zobacz ofertę
technologia i innowacje

DLACZEGO NASZA FIRMA

Szeroki zakres
produkcji
Nowoczesne
urządzenia
Duża moc
przerobowa
Jakość potwierdzona
certyfikatami
Wykwalifikowana
kadra
Duża przestrzeń
magazynowa

Nagrody i Certyfikaty

    Prześlij wiadomość

    Odpiszemy do Ciebie w ciągu 48 godzin